Recenzie zákazníkov

Referencie zákazníkov medicínskeho a rehabilitačného centra v Bratislave.

Fyzioterapia v medicínskom centre

V physio&care je skvelý tím fyzioterapeutov, ktorý veľmi dobre rozumejä svojej práci a sä veľmi trpezliví a milí. Dokážu ma správne previesť procesom zotavovania sa a motivovať ma v tom zmysle, že je možné, že vďaka disciplíne a kondícii sa môj stav môže zlepšiť.

Helena, Bratislava

Fyzioterapia v medicínskom centre

Bola som tam trikrát po operácii kolena. Môžem dať len kladné hodnotenie. Sympatické prostredie, ochotní profesionáli. Fyzioterapeuti sa venujú individuálne každému pacientovi. Sú tam aj iné služby, ktoré je možné využiť, napr. masáže, lymfodrenáž a iné. Bola som spokojná.

Iveta, Bratislava

Manuálna lymfodrenáž


Lymfodrenáž som hľadala preto, že ma bolievali nohy a mala som ich ťažké. Navyše som počula, že je skvelá na celulitídu, ktorá ma roky trápila. Skúsila som dvakrát prístrojovou lymfodrenáž, ale bola mi zakaždým nepríjemná a nohy ma potom boleli ešte viac. Potom som si našla manuálnu lymfodrenáž. Môžem povedať, že v physio&care mi s nohami pomohli, nebolia ma a môžem stále nosiť sukne a kraťase, pretože ubudla celulitída, ale zároveň ma každá masáž nabije energiou, že mi to vydrží do ďalšieho stretnutia . Skutočne milý a srdečný personál a môžem rehabilitačné centrum vrelo odporučiť. Už by som nikam inam nešla, vždy sa tam veľmi teším.

Júlia, Bratislava

Rehabilitácia a elektroliečba

S fyzioterapiou a elektroliečbou v rehabilitačnom centre Physio&Care som bol príjemne prekvapený. Hneď od prvej návštevy sa moje problémy výrazne zlepšili, a už po troch návštevách som vďaka poctivému cvičeniu, mohol opäť hrať futbal. Fyzioterapeutka ma naučila, ako správne cvičiť, preťahovať sa, vnímať svoje telo. Jej osobný prístup je skvelý a rehabilitačné cvičenia vážne účinné. Za mňa teda cvičenie a elektroliečbu všetkým vrelo odporúčam.

Róbert, Bratislava

Rehabilitácia po operácií

Do Physio&Care som prišiel so značnými bolesťami chrbtice a s malou nádejou, že ďalšia rehabilitácia po operácií to môže ešte zlepšiť. Pustili sa do mňa naplno a bol som uchvátený osobným a veľmi profesionálnym prístupom. Je úľava, keď pri práci nemusím myslieť na bolesť. Ďakujem moc za pomoc!

Matej, Bratislava

Problémy s krčnou chrbticou

Neustále ma trápili problémy s krčnou chrbticou, ktoré ma donútili vyhľadať pomoc odborníka. Na základe referencií a dobrých ohlasov som si vybrala súkromnú rehabilitačnú kliniku Physio&Care. Ich vysoká úroveň kvalitných služieb a ľudský prístup ma príjemne potešili. Rehabilitácie a cvičenia na chrbticu mi neskutočne pomáhajú a vždy sa sem rada vrátim :)

Mária, Bratislava

Cvičenie s fyzioterapeutom


Vyskúšal som cvičenie s fyzioterapeutom vo vašom rehabilitačnom centre po diagnostike od lekára. Bolesti chrbtice a vychýlenie stavcov zo silového cvičenia pomaly miznú. 
Fyzioterapiu v Bratislave odporúčam jedine u vás.

Andrej, Bratislava

Fyzioterapia Bratislava


Individuálny, ohľaduplný a osobný prístup s výsledkami! Hneď pri prvej návšteve pri diagnostike dokázali zistiť príčinu, dali odporúčanie čo robím zle a čomu sa vyvarovať. Počas mesiaca a v priebehu 3 návštev fyzioterapeutky bolesť prakticky zmizla. ... 
Maximálne odporúčam fyzioterapiu v Physio & care v Bratislave!

Tomáš, Bratislava

Výborná fyzioterapia


Výborná fyzioterapia. Navštevujem ju už dlho. Pani fyzioterapeutka je prvým odborníkom, ktorý moje problémy s chrbtom vyriešila dlhodobo. Vďaka za všetko a nech sa aj naďalej darí :)

Karolína, Bratislava

Rebox elektroliečba

V rehabilitačnom centre som absolvovala Rebox elektro-terapiu, ktorú som chcela vyskúšať pri liečbe poranenej šľachy. Po pravidelných návštevách sa moje bolesti aj opuch výrazne zmenšili. Starostlivosť v centre bola rovnako na vysokej úrovni, preto vrelo odporúčam vyskúšať túto terapiu.

Aneta, Bratislava

Fyzioterapia v súkromnom centre v Bratislave

 Profesionálny, príjemný a veľmi šikovný fyzioterapeut. Veľmi oceňujem pozitívny a profesionálny prístup.

Roman, Senec

Masáže Bratislava - Medicínske centrum

Boli sme u vás s manželom na masáži a nemôžem povedať nič iné ako super. Určite odporúčame. :)

Zuzana, Bratislava

Tejpovanie haluxov - vybočený palec

Veľmi sa chcem poďakovať za odborný prístup fyzioterapeutom vo vašom centre. Cvičenie a tejpovanie haluxov mi veľmi pomohlo. Rozdiel je vidno, rovnako aj bolesť ustúpila. 

Klaudia, Bratislava

Bolesti svalov - masáž chrbta a bankovanie

Som aktívny športovec a občas ma ako každého postihnú bolesti svalov. Vždy mi na to pomôže masáž chrbta a bankovanie vo vašom medicínskom centre. Som z Bratislavy a masáže sú u vás naozaj najlepšie. Odporúčam.  

Patrik, Bratislava

Cvičenie na chrbticu - rehabilitácia

Objednaný som bol na manuálne techniky pri ktorých som si doliečoval pooperačný stav. Techniky aj cvičenie na chrbticu mi veľmi pomáhajú už od prvej návštevy. Rehabilitačné centrum disponuje odbornými  fyzioterapeutmi a špecialistami, ktorí vám zaručenie pomôžu s vašim problémom. Som spokojný a odporúčam. 

Andrej, Bratislava

Cviky na chrbát  - profesionálni fyzioterapeuti

Cviky na chrbát od fyzioterapeuta boli odborné a skutočne mi pomohli hneď po prvej fyzioterapii.  Rehabilitačné centrum môžem len odporúčiť pre aktívnych aj rekreačných športovcov. 

Peter, Bratislava

Masáž mi pomohla od bolesti hlavy

Môžem len odporúčiť! Bol som spokojný s masážou hlavy, ktorá mi úplne pomohla od bolesti a to v príjemnom prostredí rehabilitačného centra. 

Tomáš, Bratislava

Bolesti krčnej chrbtice

Dobrý deň, rada by som poďakovala za individuálny prístup súkromného rehabilitačného centra, za rýchle reagovanie, nakoľko som mala silné bolesti krčnej chrbtice, ktoré ovplyvňovali kvalitu môjho fungovania. Bola mi poskytnutá veľmi kvalitná masáž a konzultácia u fyzioterapeuta ako predchádzať podobným bolestiam, ktoré u mňa nastali z dôvodu dlhodobého sedenia v práci či na cestách. Bolesti mi po masáži ustúpili a stala som sa tak pravidelnou a veľmi spokojnou zákazníčkou rehabilitačného centra.

Zuzana, Dunajská Lužná

Príprava na Marathon

Ďakujem za super masáž a tapeovanie pred Marathonom!

Alex, Bratislava

Balík pre tehotné

Od svojho manžela som dostala ako darček poukážku, ktorý zahrňoval prípravu na pôrod v podobe balíka pre tehotné. I napriek tomu, že som druhorodička, som sa dozvedela pre mňa nové a veľmi zaujímavé informácie od fyzioterapeutky Barbi. Musím pochváliť krásne prostredie rehabilitačného centra a profesionálny prístup, určite vrelo odporúčam každej nastávajúcej mamičke.

Simona, Bratislava

Zen shiatsu je supeeer :-D

Masáž Zen shiatsu som vyskúšala už niekoľkokrát a vrele odporúčam všetkým známym :-)  Juraj je naozaj veľmi príjemný a presne vie, čo robí. Do centra prichádzam s "vyplazeným jazykom" a odchádzam plná energie. A to je na tom to supeeer.

Janka, Bratislava

Cvičenie a kondička

Ešte nedávno som neurobil štyri drepy a teraz mám kondičku ako tínedžer. Ďakujem za to naj fyzioterapeutke Evičke.

Peter, Nové Zámky

Ďakujem Evičke

Pred niekoľkými mesiacmi som mala zlomenú pravú ruku. Ruka sa zahojila, ale už som s ňou nemohla hýbať ako predtým. Začala som pravidelne cvičiť s Evičkou Uhrinovou v súkromnom rehabilitačnom centre a moja ruka sa zlepšuje. Ďakujem, Evička.

Marta, Nitra

Haluxy na nohách

Krivé palce na nohách ma trápia už dlho. Stále som si myslela, že to ide s vekom. Ale mýlila som sa. Barborka ma naučila triky ako na moje nohy. Práve som si kúpila vložky do topánok určené na haluxy, tak uvidíme.

Monika, Bratislava

Profesionálne tejpovanie vďaka rehabilitačnému centru

Dobrý deň,
rád by som pochválil profesionalitu s ktorou rehabilitačné centrum pracuje. Som aktívny športovec a tím fyzioterapeutov mi veľmi pomohol vďaka rehabilitáciam a tejpovaniu, ktoré bolo potrebné vykonať na zafixovanie môjho ramena.

Michal, Bratislava

Bankovanie v súkromnom rehabilitačnom centre je na jedničku!

Absolvovala som osobný detoxikačný program, ktorého podmienkou na úplny výsledok bolo absolvovanie bankovania. Keďže mám rada kvalitné služby, vyhľadala som služby rehabilitačného centra, kde mi bolo poskytnuté bankovanie s osobnou konzultáciou. Bankovanie je úžasná procedúra, ktorá čistí krv a pomáha znižovať bolesti hlavy. Na základe spokojnosti s bankovaním i naďalej využívam  služby regeneračných masáži. Úroveň poskytovaných služieb v rehabilitačnom centre je na veľmi vysokej úrovni. Ďakujem,  že tu v Bratislave čosi take máme. Nech sa darí i na ďalej.

Simona, Bratislava

Úžasná a efektívna manuálna lymfomasáž

Musím takto verejne poďakovať rehabilitačnému centru a ich profesionalite, ponúkať komplexné služby na úrovni. Už pred letom som začala aktívne cviciť, upravila som stravu, ale stále ma trápila celulitída, tak som začala podporovať i lymfatický systém s veľmi efektívnou lymfatickou manuálnou masážou na ktorú nedám dopustiť. Manuálna lymfomasáž je omnoho efektívnejšia. Takže kto sa chce zbaviť celulitídy, určite okrem cvičenia, pitného režimu a stravy by nemal zabúdať na lymfatický systém a regeneráciu tela, ktorá sa v tomto centre určite oplatí.

Petra, Pezinok

Chybné postavenie nôh a riešenie terapiou tohto problému

Už asi 40 rokov, prakticky od detstva bojujem s chybným postavením nôh. Dosť to cítim pri mojich obľúbených športoch Nordic Walking a Jazda na kolieskových lyžiach. Konečne som po toľkých rokoch u Vás stretol Vašu skvelú fyzioterapeutku Barborku, ktorá mi pomáha dostať nohy do správneho postavenia, za čo jej veľmi pekne ďakujem. Musím pochváliť Vaše pekné a príjemné prostredie a veľmi profesionálny prístup Vášho personálu.

Roman Duffek, Bratislava

Ďakujem za pomoc pri chybnom držaní tela

Ďakujem za profesionálnu diagnostiku metódou DNS. Dlho som hľadala odborníka, ktorý by mi pomohol s mojím problémom a  jeho riešením. Dlhodobo riešim držanie tela z ktorého ma často bolieva chrbát. V tomto rehabilitačnom centre som našla skutočnú odborníčku  p. fyzioterapeutku Silviu, ktorá mi veľmi pomohla a naučila ma cviky, ktoré môžem doma cvičiť.

Romana, Bratislava

Medicínsko rehabilitačné centrum v Bratislave

Zdieľajte s nami Vaše skúsenosti v našom 
medicínskom a rehabilitačnom centre v Bratislave